تبلیغات
وینکس کلاپ - اطلاعات

اطلاعات

یکشنبه 14 فروردین 1390 06:28 ب.ظ

نویسنده : sara
ارسال شده در: اطلا عاتی از وینکس ، سایتایی که خودم ترجمه کردم ،

سلام سلام سلام

امروز دانستنی از وینكس میذارم.

چون طولانیه  نمیدونم چیكار كنم ولی ممیذارمش روی صفحه.ولی اگه بخواین پری بشین به دردتون میخوره. اطلاعات مورد نیاز
یک پری برای تبدیل شدن به Believix بایدکاری کند مردم به پری ها و جادو اعتقاد پیدا کرده و ان را باور کنند.در نتیجه Believix تنها میتواند در زمین یا جایی که مردم آن به جادو اعتقاد ندارد بدست آورده شود.Believix وقتی بیشتر مردم جادو را باور کنند قوی تر میشود پس یعنی اگر پری نمیتوانست مردم را به وجود داشتن جادو متقاعد سازد قدرتش تضعیف میشود.
بلیویکس دارای 4 بال است:بال معمولی،بال Speadix ، Zoomix ،Tracix . اعضای وینکس Believix خود را در قسمت 6 از فصل 4 بدست می آورند وقتی که راکسی آنهارا باور میکند.بلویکس خود راکسی هم در قسمت 12 از فصل 4 است.وقتی که آرتو سگ راکسی به شدت مجروح است و راکسی مجبور به تغییر شکل میشود مانند انچانتیکس بلوم .بلیویکس راکسی احتمالا" ناقص است چون او در طول کارتون تغییر شکلSpeadix ، Zoomix ،Tracix نمیکند.

در قسمت 19 از از فصل 4 اعضای وینکس نیروی جدیدی کسب میکنند به نام Sophix .این نیرو یکی از هدایای سرنوشت است(هدیه ی دانش،پری آبی رنگ) که مانند گلی به وینکس داده میشود و در این نیرو اعضای وینکس قدرتی شبیه به گیاهان پیدا میکنند و توانایی هماهنگی کامل با طبیعت را دارند.
دومین هدیه (هدیه ای از شجاعت، پری سبز رنگ) شجاعت ان هارا افزایش میدهد.تغییر شکلی با قدرت یخ.Lovix .

سومین هدیه (هدیه ای از تاریکی ،پری نارنجی رنگ) تغییر شکلی در دختران بوجود نمی آورد ولی با آن میتوان کسی را که مرده دوباره به زندگی برگرداند ولی آن را فقط یک بار میتوان استفاده کرد.

سوال مهمی که در اینجا پیش می اید این است که چرا اولین بار استلا در قسمت 1 از فصل 1 وقتی مادر و پدر بلوم را به جادو معتقد میسازد بلیویکس را کسب نمیکند؟احتمالا" در ساده ترین شرایط پری باید اول تغییر انچانتیکس بکند تا موفق به کسب بلیویکس شود.

منبع:گالری عكس های وینكس

موفق باشید

بای بای

دیدگاه ها : نفر نظر دادن از اونا یاد بگیرید
آخرین ویرایش: شنبه 20 فروردین 1390 06:31 ب.ظ